• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Videolar
Site Haritası

Hakkımızda

SERAP ETCI KIMDIR?
Kuantum ve Evrensel enerjilerle tanışmam 20 li yaşların sonunda elime geçen bir kitapla başladı. Bilgiye ve öğrenmeye olan merakım sayesinde yaptığım araştırmaların okuduğum kitapların benim üzerimdeki olumlu etkilerini ben dahil çevremde olan herkes farketmeye başlayınca, kendimi bu amaç doğrultusunda yetiştirme başladım. Kişisel gelişim, parapsikoloji, Kuantum, konularıyla ilgili bir çok seminere katıldım. Aldığım her bilgiyi deneyime çevirdikçe kendimdeki müthiş gücü farketmeye başladım ve bunu paylaşma isteğim arttıkça Severek yapabileceğim işin bu olduğunu anladım Deeksha Nefes ve Kuantum yaşam koçluğu eğitimi aldım.

Evliyim ve iki çocuk annesiyim
Kendi gücünü keşfet adı altında yaptığım seminerlere katılanlardan yada bireysel danışanlarımdan bana çok sık sorulan şu soru oldu Hosteslik mesleğini severek yaptığınızı hatta lise hayalinizi gerçekleştirdiğinizi söylediniz. Ne oldu da bu genç yaşta tamamıyla karar değiştirip şimdiki işinize başladınız.
Verdiğim cevap ise 
Çok severek yaptığım bir iş olmasına rağmen zamanla mutlu olmadığımı fark ettim. Sanki hep birşeyler eksikti kendimi bilgisiz, başarısız, alıngan, değersiz ve güçsüz hissediyordum. Kendime olan güvenimi yitirmiştim. Sanki herşey üstüme üstüme geliyordu. Neden hep ben diye soruyordum. Kendimdeki eksiklik yüzünden etrafımdaki herkese eleştirel yaklaşıyordum. Övündüğüm taraflarımda vardı tabi Ego tavandı çalışkan dürüst ve fedakardım. Herkese bu kadar iyiyken etraftan sürekli kazık yememi ve değer görememi bir türlü hazmedemiyordum Bu kadar çalışmama rağmen hak ettiğim parayı ve terfiyi alamıyordum. Sahte benliğim bilinçaltı korkularım ve endişelerim devredeydi Kamuflajım da çok başarılıydı hani İçimde fırtınalar koparken dışarıya hep gülümseme modundaydım. Dolayısıyla içimle dışımı tutarlı ve bir hale getirme ihtiyacım bir çok seminerlerle ve eğitimlerle buluşmama beni korkularımla yüzleşmeye ve çekirdek inançlarımı dönüştürmeme neden oldu. Bu süreçte yaşadığım deneyimler beni insanlarada yardım etme arzusuyla birleştirince şu anki işime yönelmem kaçınılmaz oldu. 


Şu an içinde bulunduğumuz dönemde insanlarda farkındalık giderek artıyor. Amacım
 Kendi Gücünü Keşfet diye tanımladığım çalışmalarımda danışanlarıma kendi içsel keşif yolculuğunda ve en yüksek hedeflerine kavuşmaları konusunda yol arkadaşı olmaktır.

Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.171532.3004
Euro34.902035.0419
Hava Durumu
Saat
Takvim